Serwis wislaportal.pl do swojego prawidłowego działania wykorzystuje pliki cookies »
Aby w pełni z niego korzystać zakceptuj poniżej naszą politykę prywatności, w tym politykę pilków cookies.
Więcej informacji o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce znajdziesz tutaj »
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję, zamknij!
główna    piłka    kosz    siatka    futsal    kalendarz    kadra    tabela    archiwum    foto    multimedia    live    typer    rss    szukaj    zaloguj się               
Reklama:
Wiślackie wydarzenia:
 
2014
 
28
listop.
PIŁKA NOŻNA - EKSTRAKLASA:
Piast Gliwice
(piątek, godz. 20:30) /wyjazd/
Spotkanie 17. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.
 
2014
 
29
listop.
PIŁKA NOŻNA - CENTRALNA LIGA JUNIORÓW:
Legia Warszawa
(sobota, godz. 12:00) /dom/
Mecz 17. kolejki CLJ.
 
2014
 
30
listop.
KOSZYKÓWKA KOBIET:
Energa Toruń
(niedziela, godz. 17:00) /wyjazd/
9. kolejka TBLK i mecz na szczycie - dwóch drużyn Euroligi!
 
2014
 
07
grudn.
PIŁKA NOŻNA - EKSTRAKLASA:
Lech Poznań
(niedziela, godz. 18:00) /dom/
Spotkanie 18. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.
Poprzednie mecze piłkarskie:
22.11 Górnik Łęczna 2-0
08.11 Śląsk Wrocław 1-1
31.10 Korona Kielce 2-3
Najbliższe mecze piłkarskie:
28.11 (20:30) Piast Gliwice (L/w)
07.12 (18:00) Lech Poznań (L/d)
13.12 (15:30) Ruch Chorzów (L/w)
Dołącz do nas:
Tabela Ekstraklasy:

1. Legia Warszawa 16 32 34-17
2. WISŁA KRAKÓW 16 28 31-21
3. Śląsk Wrocław 16 28 27-19
4. Górnik Zabrze 16 28 25-18
5. Jagiellonia Białystok 16 27 28-22
6. GKS Bełchatów 16 26 14-15
7. Lech Poznań 16 23 31-19
8. Pogoń Szczecin 16 23 23-25
9. Piast Gliwice 16 22 21-23
10. Podbeskidzie Bielsko-Biała 16 21 26-28
11. Lechia Gdańsk 16 18 21-24
12. Cracovia 16 18 16-23
13. Korona Kielce 16 18 16-26
14. Górnik Łęczna 16 17 17-23
15. Ruch Chorzów 16 14 17-23
16. Zawisza Bydgoszcz 16 8 18-39

Mecze Ekstraklasy:

24.11.2014 r. (godz. 18:00): Cracovia 1-2 Górnik Zabrze
28.11.2014 r. (godz. 18:00): Górnik Łęczna - Ruch Chorzów
28.11.2014 r. (godz. 20:30): Piast Gliwice - WISŁA KRAKÓW
29.11.2014 r. (godz. 15:30): Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz
29.11.2014 r. (godz. 15:30): Podbeskidzie - Lechia Gdańsk
29.11.2014 r. (godz. 18:00): Korona Kielce - GKS Bełchatów
30.11.2014 r. (godz. 15:30): Lech Poznań - Górnik Zabrze
30.11.2014 r. (godz. 18:00): Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Transfery:

PRZYSZLI:
» Michał Buchalik (Ruch Chorzów) - 3-letni kontrakt
» Lucas Guedes (brak klubu) - roczny kontrakt, z opcją przedłużenia
» Richárd Guzmics (Szombathelyi Haladás) - roczny kontrakt, z opcją przedłużenia
» Maciej Jankowski (Ruch Chorzów) - 3-letni kontrakt
» Maciej Sadlok (Ruch Chorzów) - roczny kontrakt, z opcją przedłużenia
» Mariusz Stępiński (1. FC Nürnberg) - roczne wypożyczenie

ODESZLI:
» Piotr Brożek (Piast Gliwice) - koniec kontraktu
» Gordan Bunoza (Pescara Calcio) - koniec kontraktu
» Fabian Burdenski (FSV Frankfurt 1899) - koniec kontraktu
» Michał Chrapek (Calcio Catania) - transfer, 4-letni kontrakt
» Patryk Fryc (Termalica Bruk-Bet Nieciecza) - koniec kontraktu
» Dawid Kamiński (Termalica Bruk-Bet Nieciecza) - roczne wypożyczenie
» Danijel Klarić (SK Sturm II Graz) - koniec kontraktu
» Dominik Kościelniak (Chrobry Głogów) - półroczne wypożyczenie
» Michał Miśkiewicz (?) - koniec kontraktu
» Michał Nalepa (Ferencvárosi TC) - koniec kontraktu
» Michał Szewczyk (Ruch Chorzów) - koniec kontraktu
Sport w TV:

czwartek
• 19:00: Liga Europy · KSC Lokeren - Legia Warszawa · Canal+ Sport HD
• 19:00: Liga Europy · Feyenoord Rotterdam - Sevilla FC · Canal+ Family2 HD
• 19:00: Liga Europy · VFL Wolfsburg - Everton FC · nSport+ HD
• 21:05: Liga Europy · Torino FC - Club Brugge · Canal+ Family2 HD
• 21:05: Liga Europy · Villarreal CF - Borussia Mönchengladbach · nSport+ HD

piątek
• 18:00: Ekstraklasa · Górnik Łęczna - Ruch Chorzów · Canal+ Family HD, nSport+ HD
• 20:30: Ekstraklasa · Piast Gliwice - WISŁA KRAKÓW · Canal+ Sport HD
• 20:30: Ligue 1 · Olympique Marsylia - Nantes · nSport+ HD
• 20:30: Bundesliga · SC Freiburg - VfB Stuttgart · Eurosport 2 HD
• 21:30: Primeira Liga · Vitória Guimarães - Moreirense · SportKlub

sobota
• 12:45: I liga · Olimpia Grudziądz - Termalica Bruk-Bet Nieciecza · Orange Sport
• 13:45: Premier League · West Bromwich Albion - Arsenal Londyn · Canal+ Sport HD

więcej relacji »
© 1998-2014 WISLAPORTAL.PL. Portal Kibiców Klubu Wisła Kraków    |    Strona wygenerowana w 0.013 sek.   |    Kontakt: redakcja@wislaportal.pl
Korzystając z portalu akceptujesz jego politykę prywatności & politykę cookies »