Serwis wislaportal.pl do swojego prawidłowego działania wykorzystuje pliki cookies »
Aby w pełni z niego korzystać zakceptuj poniżej naszą politykę prywatności, w tym politykę pilków cookies.
Więcej informacji o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce znajdziesz tutaj »
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję, zamknij!
główna    piłka    kosz    siatka    futsal    kalendarz    kadra    tabela    archiwum    foto    multimedia    live    typer    rss    szukaj    zaloguj się               
Reklama:
Wiślackie wydarzenia:
 
2014
 
26
paźdz.
PIŁKA NOŻNA - CENTRALNA LIGA JUNIORÓW:
Stal Mielec
(niedziela, godz. 13:00) /dom/
Spotkanie 12. kolejki CLJ.
 
2014
 
26
paźdz.
KOSZYKÓWKA KOBIET:
Ślęza Wrocław
(niedziela, godz. 16:00) /dom/
Mecz 4. kolejki TBLK.
 
2014
 
26
paźdz.
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
MKS Skierniewice
(niedziela, godz. 19:00) /dom/
Mecz 4. kolejki koszykarskiej II ligi.
 
2014
 
31
paźdz.
PIŁKA NOŻNA - REZERWY:
Poprad Muszyna
(piątek, godz. 13:00) /dom/
Mecz 15. kolejki III ligi.
Poprzednie mecze piłkarskie:
24.10 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-2
19.10 Górnik Zabrze 5-0
12.10 NKP Podhale Nowy Targ 2-2
Najbliższe mecze piłkarskie:
31.10 (20:30) Korona Kielce (L/w)
08.11 (20:30) Śląsk Wrocław (L/d)
22.11 (15:30) Górnik Łęczna (L/d)
Dołącz do nas:
Tabela Ekstraklasy:

1. Jagiellonia Białystok 13 26 25-15
2. Śląsk Wrocław 13 26 25-16
3. WISŁA KRAKÓW 13 24 26-17
4. Legia Warszawa 12 23 26-13
5. GKS Bełchatów 13 22 12-11
6. Górnik Zabrze 13 21 20-15
7. Pogoń Szczecin 13 19 19-21
8. Lech Poznań 12 18 26-14
9. Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 17 21-22
10. Lechia Gdańsk 13 16 18-20
11. Górnik Łęczna 12 15 16-19
12. Piast Gliwice 13 15 14-19
13. Cracovia 13 14 13-20
14. Ruch Chorzów 12 8 10-18
15. Korona Kielce 12 8 8-21
16. Zawisza Bydgoszcz 12 7 14-32

Mecze Ekstraklasy:

24.10.2014 r. (godz. 18:00): GKS Bełchatów 1-0 Górnik Zabrze
24.10.2014 r. (godz. 20:30): WISŁA KRAKÓW 3-2 Podbeskidzie
25.10.2014 r. (godz. 15:30): Lechia Gdańsk 1-4 Śląsk Wrocław
25.10.2014 r. (godz. 15:30): Piast Gliwice 0-2 Jagiellonia Białystok
25.10.2014 r. (godz. 18:00): Pogoń Szczecin 2-1 Cracovia
26.10.2014 r. (godz. 15:30): Lech Poznań - Górnik Łęczna
26.10.2014 r. (godz. 18:00): Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa
27.10.2014 r. (godz. 18:00): Ruch Chorzów - Korona Kielce
Transfery:

PRZYSZLI:
» Michał Buchalik (Ruch Chorzów) - 3-letni kontrakt
» Lucas Guedes (brak klubu) - roczny kontrakt, z opcją przedłużenia
» Richárd Guzmics (Szombathelyi Haladás) - roczny kontrakt, z opcją przedłużenia
» Maciej Jankowski (Ruch Chorzów) - 3-letni kontrakt
» Maciej Sadlok (Ruch Chorzów) - roczny kontrakt, z opcją przedłużenia
» Mariusz Stępiński (1. FC Nürnberg) - roczne wypożyczenie

ODESZLI:
» Piotr Brożek (Piast Gliwice) - koniec kontraktu
» Gordan Bunoza (Pescara Calcio) - koniec kontraktu
» Fabian Burdenski (FSV Frankfurt 1899) - koniec kontraktu
» Michał Chrapek (Calcio Catania) - transfer, 4-letni kontrakt
» Patryk Fryc (Termalica Bruk-Bet Nieciecza) - koniec kontraktu
» Dawid Kamiński (Termalica Bruk-Bet Nieciecza) - roczne wypożyczenie
» Danijel Klarić (SK Sturm II Graz) - koniec kontraktu
» Dominik Kościelniak (Chrobry Głogów) - półroczne wypożyczenie
» Michał Miśkiewicz (?) - koniec kontraktu
» Michał Nalepa (Ferencvárosi TC) - koniec kontraktu
» Michał Szewczyk (Ruch Chorzów) - koniec kontraktu
Sport w TV:

niedziela
• 12:30: I liga · Pogoń Siedlce - Widzew Łódź · Orange Sport
• 12:30: Eredivisie · SC Cambuur Leeuwarden - Feyenoord Rotterdam · Polsat Sport Extra
• 14:30: Eredivisie · FC Utrecht - PSV Eindhoven · Polsat Sport News
• 14:30: Premier League · Tottenham Hotspur - Newcastle United · Canal+ Family HD
• 15:00: Serie A · Juventus Turyn - US Palermo · Orange Sport
• 15:30: Ekstraklasa · Lech Poznań - Górnik Łęczna · Canal+ Sport HD
• 15:30: Bundesliga · VfL Wolfsburg - FSV Mainz 05 · Eurosport 2 HD
• 17:00: Primeira Liga · GD Estoril-Praia - OS Belenenses · SportKlub
• 17:00: Premier League · Manchester United - Chelsea Londyn · Canal+ Family HD
• 17:30: Bundesliga · Borussia Mönchengladbach - Bayern Monachium · Eurosport 2 HD
• 18:00: Ekstraklasa · Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa · Canal+ Sport HD
• 19:00: Primera División · Sevilla FC - Villarreal CF · Canal+ Family HD
• 20:45: Serie A · AC Milan - ACF Fiorentina · Canal+ Family2 HD
• 21:00: Ligue 1 · Olympique Lyon - Olympique Marsylia · nSport+ HD
• 21:00: Primera División · Getafe CF - Atlético Madryt · Canal+ Family HD

poniedziałek
• 18:00: Ekstraklasa · Ruch Chorzów - Korona Kielce · Canal+ Family HD, nSport+ HD
• 20:15: 2. Bundesliga · SV Darmstadt 98 - FC Norymberga · Eurosport 2 HD
• 21:00: Premier League · Queens Park Rangers - Aston Villa · Canal+ Sport HD
• 21:00: Primeira Liga · Rio Ave - Penafiel · SportKlub

więcej relacji »
© 1998-2014 WISLAPORTAL.PL. Portal Kibiców Klubu Wisła Kraków    |    Strona wygenerowana w 0.014 sek.   |    Kontakt: redakcja@wislaportal.pl
Korzystając z portalu akceptujesz jego politykę prywatności & politykę cookies »