Serwis wislaportal.pl do swojego prawidłowego działania wykorzystuje pliki cookies »
Aby w pełni z niego korzystać zakceptuj poniżej naszą politykę prywatności, w tym politykę pilków cookies.
Więcej informacji o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce znajdziesz tutaj »
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję, zamknij!
główna    piłka    kosz    siatka    futsal    kalendarz    kadra    tabela    archiwum    foto    multimedia    live    typer    rss    szukaj    zaloguj się               
Reklama:
Wiślackie wydarzenia:
 
2014
 
02
listop.
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Sokół Ostrów Mazowiecka
(niedziela, godz. 16:00) /wyjazd/
Mecz 5. kolejki koszykarskiej II ligi.
 
2014
 
02
listop.
KOSZYKÓWKA KOBIET:
Glucose ROW Rybnik
(niedziela, godz. 17:30) /wyjazd/
Spotkanie 5. kolejki TBLK.
 
2014
 
05
listop.
KOSZYKÓWKA KOBIET:
Dobrí anjeli Košice
(środa, godz. 18:00) /wyjazd/
Mecz 1. kolejki Euroligi.
 
2014
 
08
listop.
PIŁKA NOŻNA - REZERWY:
Czarni Połaniec
(sobota, godz. 12:00) /wyjazd/
Mecz 16. kolejki III ligi.
Poprzednie mecze piłkarskie:
31.10 Korona Kielce 2-3
24.10 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-2
19.10 Górnik Zabrze 5-0
Najbliższe mecze piłkarskie:
08.11 (20:30) Śląsk Wrocław (L/d)
22.11 (15:30) Górnik Łęczna (L/d)
28.11 (20:30) Piast Gliwice (L/w)
Dołącz do nas:
Tabela Ekstraklasy:

1. Legia Warszawa 13 26 28-14
2. Jagiellonia Białystok 13 26 25-15
3. Śląsk Wrocław 13 26 25-16
4. WISŁA KRAKÓW 14 24 28-20
5. GKS Bełchatów 13 22 12-11
6. Lech Poznań 13 21 27-14
7. Górnik Zabrze 13 21 20-15
8. Pogoń Szczecin 13 19 19-21
9. Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 17 21-22
10. Lechia Gdańsk 14 17 19-21
11. Górnik Łęczna 14 16 17-21
12. Piast Gliwice 13 15 14-19
13. Cracovia 13 14 13-20
14. Korona Kielce 14 14 12-23
15. Ruch Chorzów 13 8 10-19
16. Zawisza Bydgoszcz 13 7 15-34

Mecze Ekstraklasy:

31.10.2014 r. (godz. 18:00): Górnik Łęczna 1-1 Lechia Gdańsk
31.10.2014 r. (godz. 20:30): Korona Kielce 3-2 WISŁA KRAKÓW
02.11.2014 r. (godz. 13:00): Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
02.11.2014 r. (godz. 15:30): Śląsk Wrocław - Lech Poznań
02.11.2014 r. (godz. 15:30): Cracovia - Zawisza Bydgoszcz
02.11.2014 r. (godz. 18:00): Legia Warszawa - Ruch Chorzów
03.11.2014 r. (godz. 18:00): Podbeskidzie - Piast Gliwice
03.11.2014 r. (godz. 20:30): Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów
Transfery:

PRZYSZLI:
» Michał Buchalik (Ruch Chorzów) - 3-letni kontrakt
» Lucas Guedes (brak klubu) - roczny kontrakt, z opcją przedłużenia
» Richárd Guzmics (Szombathelyi Haladás) - roczny kontrakt, z opcją przedłużenia
» Maciej Jankowski (Ruch Chorzów) - 3-letni kontrakt
» Maciej Sadlok (Ruch Chorzów) - roczny kontrakt, z opcją przedłużenia
» Mariusz Stępiński (1. FC Nürnberg) - roczne wypożyczenie

ODESZLI:
» Piotr Brożek (Piast Gliwice) - koniec kontraktu
» Gordan Bunoza (Pescara Calcio) - koniec kontraktu
» Fabian Burdenski (FSV Frankfurt 1899) - koniec kontraktu
» Michał Chrapek (Calcio Catania) - transfer, 4-letni kontrakt
» Patryk Fryc (Termalica Bruk-Bet Nieciecza) - koniec kontraktu
» Dawid Kamiński (Termalica Bruk-Bet Nieciecza) - roczne wypożyczenie
» Danijel Klarić (SK Sturm II Graz) - koniec kontraktu
» Dominik Kościelniak (Chrobry Głogów) - półroczne wypożyczenie
» Michał Miśkiewicz (?) - koniec kontraktu
» Michał Nalepa (Ferencvárosi TC) - koniec kontraktu
» Michał Szewczyk (Ruch Chorzów) - koniec kontraktu
Sport w TV:

sobota
• 13:45: Premier League · Newcastle United - Liverpool FC · Canal+ Sport HD
• 15:00: Serie A · SSC Napoli - AS Roma · Canal+ Family2 HD
• 15:30: Bundesliga · Hamburger SV - Bayer Leverkusen · Eurosport 2 HD
• 16:00: Primera División · Granada CF - Real Madryt · Canal+ Family HD
• 16:00: Premier League · Chelsea - Queens Park Rangers · Canal+ Sport HD
• 17:00: Ligue 1 · FC Lorient - Paris Saint-Germain · nSport+ HD
• 18:00: Serie A · Empoli - Juventus Turyn · Orange Sport
• 18:30: Bundesliga · Bayern Monachium - Borussia Dortmund · Eurosport 2 HD
• 19:00: Primeira Liga · Vitória Guimarães - Sporting Lizbona · SportKlub
• 19:00: Formuła 1 · Grand Prix USA - sesja kwalifikacyjna · Polsat Sport
• 19:45: Eredivisie · Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle · Polsat Sport Extra
• 20:00: Primera División · FC Barcelona - Celta Vigo · Canal+ Sport HD
• 20:45: Serie A · AC Parma - Inter Mediolan · Canal+ Family2 HD
• 20:45: Eredivisie · PSV Eindhoven - ADO Den Haag · Polsat Sport News

niedziela
• 12:00: Primera División · Athletic Bilbao - Sevilla FC · Canal+ Sport HD
• 12:30: I liga · Chojniczanka Chojnice - Wisła Płock · Orange Sport
• 13:00: Ekstraklasa · Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin · Canal+ Family HD
• 14:30: Premier League · Manchester City - Manchester United · Canal+ Sport HD
• 15:00: Serie A · Sampdoria Genua - ACF Fiorentina · Canal+ Family2 HD

więcej relacji »
© 1998-2014 WISLAPORTAL.PL. Portal Kibiców Klubu Wisła Kraków    |    Strona wygenerowana w 0.014 sek.   |    Kontakt: redakcja@wislaportal.pl
Korzystając z portalu akceptujesz jego politykę prywatności & politykę cookies »