Volvo Oficjalnym Partnerem Wisły Kraków

Wisła Kraków podpisała umowę z nowym Partnerem Oficjalnym. Został nim jeden z czołowych polskich dealerów aut marki Volvo – firma Volvo Wadowscy.
Volvo Car Corporation to jedna z najsilniejszych marek w branży samochodowej, założona w 1927 roku w Göteborgu w Szwecji przez Gustafa Larsona i Assara Gabrielssona. Producent postawił na jakość, wzornictwo, środowisko naturalne i bezpieczeństwo, co sprawia, że samochody marki Volvo cieszą się od lat niesłabnącą popularnością.
W Polsce jednym z wiodących dealerów tej marki jest rodzinna firma „Wadowscy” związana z małopolskim rynkiem motoryzacyjnym od blisko 40 lat. W tym roku obchodzi 10-lecie istnienia jako dealer Volvo. W okresie tym firma wielokrotnie zdobywała tytuły najlepszego dealera i serwisanta aut szwedzkiej marki w Polsce.
- Sport w Krakowie to Wisła, a auta najwyższej klasy to Volvo. Nasza umowa wynika z przekonania, że najlepsi powinni ze sobą współpracować, dlatego postanowiliśmy połączyć siły. Jestem przekonany, że skorzystają na tym zarówno kibice Białej Gwiazdy, jak i pasjonaci motoryzacji - mówi Ryszard Koprowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Volvo Wadowscy.
Jednym z użytkowników tej marki jest pomocnik Białej Gwiazdy, Cezary Wilk, który sam korzysta z modelu Volvo S60 T5.
- Auto jest wygodne, komfortowe i dobrze mi się nim jeździ. Ważne jest dla mnie również to, że jest bezpieczne - podkreśla piłkarz.
Na mocy umowy reklamy Volvo pojawią się m.in. na stadionie i stronie internetowej Wisły. Dealer będzie mógł posługiwać się tytułem Oficjalnego Partnera klubu i eksponować samochody w trakcie meczów. Wisła Kraków w związku z podjętą współpracą będzie również korzystała z samochodów marki Volvo.
Kontrakt został podpisany do czerwca 2013 z możliwością przedłużenia na kolejne lata.
Już podczas poniedziałkowego meczu Wisły z Cracovią (godz. 18:30) pojawią się reklamy Partnera, a na parkingu przed trybuną zachodnią zaprezentowany zostanie najnowszy model Volvo.
Informacja prasowa
Redakcja
Tagi:
Zobacz także:
- « Dwóch wiślaków w jedenastce kolejki
- « Rycerze wiosny: Zagłębie nadal najlepsze
- « Podsumowanie 27. kolejki T-Mobile Ekstraklasy
- « Ivica Iliev w Bielsku najlepszy
- Maaskant ma nową pracę. W czwartej lidze USA! »
- Derby elektryzują wszystkich »
- 1% dla Wisły! »
- Trybuny za bramkami na Derby wyprzedane! »
Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:
- « Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Kotwicą
- « Mariusz Jop przed meczem z Kotwicą: - Wierzę w to, że będziemy stwarzać sytuacje i zdobywać bramki
- « Wisła gra z Kotwicą Kołobrzeg! Zapraszamy na relację tekstową live!
- « Aleksandr Michajłow nie jest już trenerem wiślackich rezerw
- « Damian Urbaniec nowym rzecznikiem prasowym Wisły Kraków
- « CLJ U-19: Stal Rzeszów - Wisła Kraków 1-6