Felicio Brown Forbes piłkarzem Białej Gwiazdy

Oficjalna strona internetowa naszego klubu poinformowała o zakontraktowaniu przez "Białą Gwiazdę" nowego napastnika, którym jest Felicio Brown Forbes. Ostatnio występował on w drużynie aktualnego lidera Ekstraklasy - Rakowie Częstochowa. Z krakowską Wisłą podpisał kontrakt do 30 czerwca 2022 roku, a umowa zawiera opcję przedłużenia.
Felicio Brown Forbes urodził się w Berlinie i występował w młodzieżowych drużynach narodowych Niemiec U-19 i U-20. W seniorskiej kadrze ma jednak za sobą debiut w reprezentacji Kostaryki, dla której zagrał w 2014 roku w spotkaniu towarzyskim z Omanem.
W karierze klubowej występował w drużynach niższych lig Niemiec, reprezentując barwy rezerwowych zespołów 1.FC Nürnberg VfL oraz FSV Frankfurt 1899, a także grając dla FC Carl Zeiss Jena i Rot-Weiß Oberhausen.
Od sezonu 2013/2014 przeniósł się do Rosji, gdzie był piłkarzem kolejno Krylji Sowietow Samara, FK Ufa, FK Rostow, Arsienału Tuła, Anży Machaczkała oraz Amkaru Perm.
W 2018 roku trafił do Korony Kielce, dla której w 19. meczach Ekstraklasy strzelił trzy bramki. W poprzednim sezonie występował w Rakowie Częstochowa i jego bilans to 27. gier oraz 10 trafień. W bieżących rozgrywkach Ekstraklasy zagrał w jednym meczu częstochowian.
Źródło: Wisła Kraków SA, własne
Redakcja
Tagi:
Zobacz także:
- « Felicio Brown Forbes zostanie piłkarzem Wisły
- « Trwa sprzedaż biletów na mecze z Podbeskidziem i Lechią
- « Podsumowanie 6. kolejki PKO Ekstraklasy
- « Mecz Warty z Legią został przełożony
- Artur Balicki w Garbarni Kraków »
- Kolejne kluby w Ekstraklasie z zakażeniem koronawirusem »
- Występ Fatosa Bećiraja w meczu reprezentacji Czarnogóry »
- Hat-trick Grosika. Polska rozbiła Finów »
Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:
- « Raport medyczny: Ángel Rodado
- « Skromna wygrana z beniaminkiem. Wisła - Kotwica 2-1
- « Podsumowanie 25. kolejki Betclic I Ligi
- « Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Kotwicą
- « Wisła gra z Kotwicą Kołobrzeg! Zapraszamy na relację tekstową live!
- « Mariusz Jop przed meczem z Kotwicą: - Wierzę w to, że będziemy stwarzać sytuacje i zdobywać bramki