Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Ruchem

Przedstawiamy sytuację kadrową zespołu Wisły Kraków przed spotkaniem 4. kolejki ligowej sezonu 2024/2025, w którym zmierzymy się na własnym stadionie z Ruchem Chorzów.
Z powodów zdrowotnych wykluczony jest występ następujących piłkarzy: Bartosz Talar, Dawid Szot, Igor Łasicki, Jesús Alfaro, Jakub Stępak, Kacper Duda, Enis Fazlagić, Igor Sapała i Joseph Colley.
Z powyższego grona pierwsze dwa treningi z zespołem ma już za sobą Igor Łasicki. Przypomnijmy, że wraca on do zdrowia po zabiegu artroskopii kolana, której musiał się poddać po urazie, którego doznał w meczu ligowym poprzedniego sezonu z GKS-em Katowice. Ponadto do zajęć z drużyną wraca również Jesús Alfaro, który w przerwie pomiędzy sezonami przeszedł zabieg przepukliny sportowej.
Redakcja
Tagi:
- Kontuzja
- Bartosz Talar
- Dawid Szot
- Jakub Stępak
- Kacper Duda
- Enis Fazlagić
- Igor Sapała
- Joseph Colley
- Jesús Alfaro
- Igor Łasicki
Zobacz także:
- « Peter Hyballa zwolniony z kolejnego klubu!
- « Ángel Baena najlepszym piłkarzem Wisły w meczu ze Spartakiem
- « Betclic 3. liga: Świdniczanka Świdnik - Wisła II Kraków 3-3
- « CLJ U-19: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 0-4
- Kazimierz Moskal przed meczem z Ruchem: - Wsparcie kibiców jest bardzo potrzebne »
- Wrócić na właściwą drogę. Wisła gra dziś z Ruchem »
- Kulisy meczu: FC Spartak Trnava - Wisła Kraków »
- Skład Wisły w meczu z Ruchem Chorzów »
Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:
- « Raport medyczny: Ángel Rodado
- « Podsumowanie 25. kolejki Betclic I Ligi
- « Skromna wygrana z beniaminkiem. Wisła - Kotwica 2-1
- « Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Kotwicą
- « Wisła gra z Kotwicą Kołobrzeg! Zapraszamy na relację tekstową live!
- « Mariusz Jop przed meczem z Kotwicą: - Wierzę w to, że będziemy stwarzać sytuacje i zdobywać bramki