Piątek, 1 lipca 2016 r.

GK: Wisła Kraków wyjedzie na kolejne zgrupowanie

Według informacji "Gazety Krakowskiej" - już po rozpoczęciu sezonu ligowego piłkarzy krakowskiej Wisły czeka dodatkowe zgrupowanie, które zaplanowano w Gniewinie. Odbędzie się ono pomiędzy 22 a 30 lipca br., kiedy to czekają nas wyjazdowe mecze z Arką Gdynia i Lechią Gdańsk.

Tym samym wiślacy po wyjeździe na spotkanie z Arką (piątek, 22 lipca) zostaną na Pomorzu i dodatkowo unikną zamieszania i komunikacyjnych problemów, które związane będą z organizacją w tym terminie w naszym mieście i okolicy Światowych Dni Młodzieży.

Dodajmy, że w trakcie okresu przygotowawczego do nowego sezonu wiślacy trenują w swoim ośrodku w Myślenicach. Tam też odbyło się ich pierwsze letnie zgrupowanie.

Źródło: Gazeta Krakowska


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:



Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

bigi
bravo!
ktoś poszedł po rozum do głowy.

46            -5
piotrrek
i dobrze
jendnak ktoś tam myśli w klubie :-) bardzo dobry pomysł;-)

39            -7
GrzegorzS
Bardzo dobrze
przyda się przygotowanie w spokoju sezon ligowy jest ciezki i długi.

29            -7
kibic1
pomysł ok
i mam nadzieję ze wraz z poczatkiem okienka transferowego mimo wszystko ktos do nas trafi(rozgrywajacy, skrzydłowy i jak odehdzie guzmics to SO

37            -5
Kosmaty
Bardzo dobry pomysł. Bez sensu byłoby
wracać przez calutką Polskę, by na następną kolejkę jechać dokładnie w to samo miejsce. A i dla mnie to na rękę. Co prawda po drugiej stronie trójmiasta, ale w zasadzie pod ręką, na bank pojadę obejrzeć któryś trening.

30            -5