KD PZPN odmówiła wszczęcia postępowania przeciwko Wiśle Płock

Wisła Kraków złożyła do Komisji Dyscyplinarnej PZPN wniosek o wszczęcie postępowania w sprawie odmowy przyjęcia kibiców "Białej Gwiazdy" podczas meczu Wisła Płock - Wisła Kraków, zaplanowanego na niedzielę 27 października 2024 roku.
Oto otrzymana odpowiedź:
Komisja Dyscyplinarna PZPN po rozpoznaniu sprawy z wniosku z dnia 15.10.2024 r. TS Wisła Kraków SA w przedmiocie wszczęcia postępowania dyscyplinarnego wobec klubu Wisła Płock SA w przedmiocie zasad udziału kibiców drużyny gości na meczach piłki nożnej podczas rozgrywek szczebla centralnego postanowiła na podstawie art. 133 § 6 Regulaminu Dyscyplinarnego odmówić wszczęcia postępowania dyscyplinarnego w sprawie.
Podstawą odmowy wszczęcia postępowania dyscyplinarnego przeciwko Klubowi jest przedwczesność wniosku Klubu Wisła Kraków (mecz z udziałem jest planowany do rozegrania dnia 27.10.2024 r.).
Źródło: Wisła Kraków SA
Redakcja
Tagi:
Zobacz także:
- « Skrót meczu: Górnik Łęczna - Wisła Kraków
- « Ze Stalą Rzeszów w piątek
- « Pavol Staňo: - Byliśmy konkretni
- « Mariusz Jop: - Niestety byliśmy nieskuteczni
- Ostatni akord ampfutbolistów »
- Tomasz Kwiatkowski sędzią meczu Wisła Płock - Wisła Kraków »
- Kulisy meczu: Górnik Łęczna - Wisła Kraków »
- Patryk Letkiewicz piłkarzem meczu Górnik Łęczna - Wisła »
Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:
- « Bez choćby punktu... Miedź - Wisła 2-1
- « Podsumowanie 23. kolejki Betclic I Ligi
- « Mariusz Jop: - Niestety musimy przełknąć gorycz porażki
- « Wisła gra z Miedzią! Zapraszamy na relację tekstową live!
- « James Igbekeme piłkarzem meczu Wisła - Górnik Łęczna
- « Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Miedzią