Piątek, 2 czerwca 2023 r.

Boris Moltenis powołany do reprezentacji Martyniki

Boris Moltenis otrzymał powołanie do drużyny narodowej Martyniki na spotkanie eliminacyjne turnieju o Złoty Puchar CONCACAF przeciwko Saint Lucia, które zaplanowano na 16 czerwca.

Jeśli Martynika awansuje do kolejnej rundy zmierzy się w niej 20 czerwca z lepszym zespołem pary Surinam - Portoryko.

W przypadku przejścia dwóch rywali - Martynika awansowałaby do turnieju głównego, który rozpocznie się 24 czerwca. Jej przeciwnikami byłyby wtedy w rywalizacji grupowej: Kostaryka, Panama oraz Salwador.

Przypomnijmy, że Boris Moltenis został piłkarzem Wisły latem ubiegłego roku. Dotychczas wystąpił w naszych barwach w 24 meczach, zdobywając w nich 4 bramki. Jego umowa z "Białą Gwiazdą" obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:



Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Bane
Cały
Czas nam wmawiali ze to francuz ?

31            -15
GrzegorzS
Kolejny dowód na to, że warto grać i to dobrze w Wiśle
bo nawet grając w naszej pierwszej lidze, ale w Wiśle przebijasz się do reprezentacji. Fajnie. Inna sprawa, że niestety często takie powołania naszych zawodników z krajów pozaeuropejskich potem odbijają się na ich dyspozycji. W sumie lotów tylko nie obniżył Junior Diaz. Ale tez Wisłą w poprzednich sezonach ciut zarobiła na udziale w MŚ paru zawodników z poza Europy. Fajne info oby był to udany występ a zawodnik wrócił zdrowy po urlopie.

33            -12
~~~Jan Janek
Boris
Choć mało kto się spodziewał, Boris fajnie u nas rozwinął skrzydła. Powołanie to zawsze wyróżnienie. Gratuluje.

64            -6
~~~ANDYANDY
.....
Bardzo się cieszę, bo mamy już i jeszcze będziemy mieć pociechę z niego! Początki były różne, ale to chyba norma. Z kazdym meczem jest pewniejszy a na środkowego obrońce kilka strzelonych bramek (3, 4?) robi różnicę.

33            -6
~~~Jkai
Wisła
Nie stawiałem że się tak rozwinie a wyprzedził Łasickiego i pozostałych obrońców.Ważne że zagra czysty w barażach.

23            -5
~~~Fan
Kolejny dowód na to, że sport kształci.
Teraz wszyscy szukają w internecie, gdzie leży Martynika.

16            -8
~~~jun
.
Trzeba go u nas zatrzymać jak najdłużej, dawno nie było u nas dobrego stopera, a jak ktoś był to emeryci pokroju Frydrycha czy Wasyla. Moltenis ma 24 lata, spokojnie może sie jeszcze rozwinąć, jak Wisła ma wrócić do dawnych czasów , trzeba właśnie inwestować w takich perspektywicznych zawodników jak Boris. Villara, Mule i Tachiego też bym zatrzymał tak długo jak się tylko da, bo będą się tylko rozwijać.

11            -4