Krytykant Smuda

Spotkanie Wisły Kraków z Zagłębiem Lubin (1-0) z wysokości trubun oglądał były szkoleniowiec krakowskiej Wisły i lubińskiego Zagłębia, pracujący obecnie w Lech - Franciszek Smuda. Popularny "Franz" skrytykował postawę obydwu drużyn w tym spotkaniu. - Jedne zespoły podchodzą do tych rozgrywek poważnie, inne niepoważnie, nie wystawiają pełnego składu, nie angażują się, trudno więc ocenić jak te zespoły będą grały w lidze. Uważam jednak, że tak jak dzisiaj to na pewno nie będą dzisiaj grały - mówił Smuda.
Czy te zespoły zaskoczyły czymś Pana, pokazały coś nowego?
Franciszek Smuda: - Nie chcę tutaj cokolwiek powiedzieć złego, ale nie wszyscy pokazali to co potrafią. Liga będzie weryfikowała to wszystko.
A z pozytywów, jakieś zaskoczenia?
- Dla mnie nie było.
Jak podobał się Panu Małecki i Kokoszka?
- Małecki to chłopak dobrze wyszkolony technicznie, szybki, zwinny. Groźny jest. Kokoszka... nie wiem... Gra w reprezentacji, a jak On się tam dostał, to ja nie wiem.
Źródło: własne
Piotr
Zobacz także:
- « PE: Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1-0
- « Małecki na Zagłębie?
- « Cantoro ćwiczy indywidualnie
- « Górnik remisuje z Odrą w meczu PE
- Marcin Baszczyński: - Wszystko idzie w dobrym kierunku »
- Patryk Małecki: - Nie, absolutnie nie! »
- Konferencja prasowa po meczu Wisła - Zagłębie (1-0) »
- Paweł Brożek: - Strzelałem na siłę »
Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:
- « Raport medyczny: Ángel Rodado
- « Podsumowanie 25. kolejki Betclic I Ligi
- « Bez kompleksów, ale i bez trofeum. Jagiellonia - Wisła 1-0
- « Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem o Superpuchar Polski
- « Wisła gra o Superpuchar! Zapraszamy na relację tekstową live!
- « Mariusz Jop przed meczem o Superpuchar: - Zrobimy wszystko, żeby dobrze się zaprezentować i powalczyć o zwycięstwo