Sobota, 20 czerwca 2020 r.

Skład Wisły Kraków w meczu z Rakowem Częstochowa

Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz ligowy z Rakowem Częstochowa. W porównaniu do zestawienia z naszego poprzedniego spotkania - mamy dwie zmiany. W ataku od pierwszych minut zagra Alon Turgeman, a zamiast Rafała Boguskiego do linii środkowej wraca Vullnet Basha. Rolę "młodzieżowca" pełnić będzie, podobnie jak w poprzednich meczach, Mateusz Hołownia.

Wisła Kraków mecz z Rakowem rozpocznie w składzie:

Michał Buchalik - Lukas Klemenz, Rafał Janicki, Hebert, Mateusz Hołownia - Jakub Błaszczykowski, Nikola Kuveljić, Vullnet Basha, Gieorgij Żukow, Vukan Savićević - Alon Turgeman.

Oto nasza ławka rezerwowych: Mateusz Lis, Maciej Sadlok, Rafał Boguski, Chuca, David Niepsuj, Marcin Wasilewski, Dawid Szot, Aleksander Buksa i Damian Pawłowski.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:



Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Stefan
Wg mnie inne ustawienie niż podajecie
Wg mnie to bardziej ustawienie 5-4-1, a nie 4-5-1. Kuba i Hołownia na wahadłach, trzech dwfensywnych pomocników , przed nimi wolny Sacicevic i atak Alon.

10            -9
~~~#DarekŁow caBramek
Kto zagra na lewym skrzydle?
Według mnie na lewym skrzydle zagra w dzisiejszym meczu Gieorgij Żukow.

7            -10
~~~#DarekŁow caBramek
Kto zagra na lewym skrzydle?
Chyba zagra tam Żukow

7            -11
szczebelek
Jakość w teorii bije po oczach.
Moim zdaniem to trzech stoperów, dwójka na wahadłach ( Błaszczykowski i Hołownia), środek pola stanowią Kuveljić i Basha jako szóstki Żukow na 10 natomiast Savicević ma być wolnym elektronem podpiętym pod Turgemana nie licząc Chuki, to pozostała dostępna dla trenera jakość jest na boisku... Kazach jest podobnym piłkarzem jak Gwilia dostosuje się do pozycji.

12            -5
~~~Wilk
Naprzód Wisło
Zróbcie mi prezent urodzinowy i zgarnijcie 3 punkty! Do boju Wisełka!

12            -4
~~~Janko
Super WISŁA
Na chwilę obecną chyba najlepsza 11-stka.

11            -7